Bartosz Kapustka

nike-air-force-1-shadow-lucky-charms-dj5197-100-date-sortie | Latest Releases , Ietp - Women's Nike Air Jordan 1 trainers - nike lunarglide 2 boys

Eksplozja talentu Bartka Kapustki to najwyższy nasz powód do dumy!

Z ogromną radością przyjęliśmy jesienią informację o powołaniu naszego byłego ucznia Bartosza Kapustki do kadry narodowej seniorów. Trener Adam Nawałka dał więc młodemu piłkarzowi ogromną szansę, a Bartek nadarzających się szans nie jest skłonny wypuszczać z rąk. Tak dzieje się u niego od lat. Wszystko co pomogło mu w osiągnięciu zamierzonego celu sportowego, każda szansa edukacyjna w szkole była z rozmysłem wykorzystana. Bartek w sposób wzorowy budował i rozwijał swój profil sportowy, dbając równocześnie o wizerunek porządnego człowieka, w czym otrzymana ze strony Rodziny pomoc i wskazówki odegrały rolę, której nie da się przecenić. Jesteśmy dumni, że kilka lat Bartek należał do społeczności naszej Szkoły!

Życzymy Mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze, a zademonstrowana postawa i osiągnięcia niech stanowią wzór dla naszych uczniów!