Nadszedł ten upragniony przez uczniów dzień - 24 czerwca 2022 r. o godzinie 11:00 zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2021/2022.

Był to rok pełen zawiłości spowodowanych m.in. nauką zdalną. Zakończenia są czasem podsumowań, zatem my wyróżniliśmy tych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sporcie, ale również tych najbardziej zaangażowanych w życie szkolnej społeczności. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów oraz dziękujemy za ten kolejny rok pełen wspólnej pracy, nauki, ale także zabawy.

W tym dniu podsumowującym roczną pracę, wracamy również wspomnieniami do pożegnania tegorocznych maturzystów, klasy 3C (29 kwietnia 2022 r.), jako ostatnich absolwentów 3-letniego liceum (po gimnazjum), w wielu przypadkach absolwentów istniejącego do niedawna naszego gimnazjum.

Obie okazje uświetniły krótkie akademie przygotowane przez klasę 2A pod kierownictwem Pani mgr Agaty Palich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu tych ważnych uroczystości z życia naszej szkoły.

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2022

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022