Ważne daty w sierpniu i wrześniu 2019 r.

 

 

1.    Poprawki szkolne 2018/2019 r.

Przedmiot

Język polski

Język angielski

Język niemiecki

Matematyka

Data

28 sierpnia 2019 r.

środa

28 sierpnia 2019 r.

środa

29 sierpnia 2019 r.

czwartek

29 sierpnia 2019 r.

czwartek

Godzina

10:00

10:00

10:00

10:00

2.    Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020: 02 września 2019 r.
godz. 11:00 – sala gimnastyczna

3.    Zakwaterowanie w internacie ZSZ Nr 2 – 01 września 2019 r.
od godziny 14:00

4.    Na spotkanie Rodziców zapraszamy 06 września 2019 r.
o godz. 16:30

Uwaga!
Od czwartku 22 sierpnia br. – nastąpiła awaria linii telefonicznej oraz internetowej szkoły.


Awaryjny numer telefonu: 698 524 505 - dostępny w godzinach 8:00 – 15:00


Czekamy na usunięcie tej awarii.
Serdecznie przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Dyrekcja Szkoły Sportowej

UWAGA!

 

Pozostało 5 wolnych miejsc dla kandydatów po 8 klasie szkoły podstawowej.

Chętnych zapraszamy do kontaktu: telefonicznie -12 6440638, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie os. Szkolne 18 p.10.

 

Lista uczniów przyjętych do I klasy

 

 

Lista uczniów przyjętych do I klasy

 

4-letniego Liceum Szkoły Sportowej

 

 

3-letniego Liceum Szkoły Sportowej

 

Piłki Nożnej

 

 

Piłki Nożnej

lp.

NAZWISKO I IMIĘ

 

lp.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

Antosz Andrzej

 

1.

Buras Patryk

2.

Bandura Grzegorz

 

2.

Chrapla Wojciech

3.

Barnowski Szymon

 

3.

Czajkowski Kacper

4.

Bober Kamil

 

4.

Czyż Kuba

5.

Bodaj Radosław

 

5.

Garb Michał

6.

Bukowiec Wiktoria

 

6.

Gruszkowski Bartłomiej

7.

Chrast Przemysław

 

7.

Jaworska Małgorzata

8.

Cieślik Piotr

 

8.

Kądzielski Krystian

9.

Dębowski Krzystof

 

9.

Kornaś Konrad

10.

Dudek Eryk

 

10.

Krużel Artur

11.

Foks Wojciech

 

11.

Kuźniar Kamil

12.

Gajda Eryk

 

12.

Kwaśniowski Piotr

13.

Katarzyński Olaf

 

13.

Kwaśniowski Wojciech

14.

Kękuś Dżesika

 

14.

Lipa Przemysław

15.

Kmiecik Oskar

 

15.

Luty Mateusz

16.

Królikowski Maciej

 

16.

Matoń Jakub

17.

Lech Tomasz

 

17.

Mucha Kacper

18.

Łapczyński Samuel

 

18.

Musiał Bartosz

19.

Maj Dawid - kadra

 

19.

Oleś Kamil

20.

Masłowski Jakub

 

20.

Pabis Patryk

21.

Matuszczyk Dominik

 

21.

Pietruszka Filip

22.

Mądry Krystian

 

22.

Smyrak Jacek

23.

Miśkowiec Krystian

 

23.

Shvydkyi Danylo

24.

Myśków Sebastian

 

24.

Sobczyk Jakub

25.

Nowicki Eryk

 

25.

Sutor Jakub

26.

Pawela Oskar

 

26.

Synowiec Grzegorz

27.

Pindel Dominik

 

27.

Szewczyk Kacper

28.

Pietras Kacper

 

28.

Wilant Eryk

29.

Sanietrzyk Krzysztof

 

29.

Woliński Igor

30.

Sroka Kacper

 

30.

Wiśniowski Adrian

31.

Stefański Dawid

 

31.

Zając Patryk

32.

Stokłosa Kacper

 

32.

Ziarkowski Michał

33.

 Stolarczyk Szymon I.

 

 

 

34.

Stolarczyk Szymon II.

 

 

 

35.

Surowiecki Oskar

 

 

 

36.

Uryga Filip

 

 

 

37.

Zięba Mikołaj