Poranek 17 czerwca 2024 roku napełnił serca reprezentantów naszej Szkoły sportowym duchem walki. Wyselekcjonowani przez trenerów uczniowie wszystkich obecnych oddziałów klasowych 1A, 1B, 2A, 2B, 3A pod opieką trenerów Bernasa, Szopy, Pasionka, p. Dyrektora oraz p. Wanat, udali się na mecze kontrolne do Ostrowca Świętokrzyskiego, które rozegrali z przedstawicielami lokalnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny: „starszych” pod opieką trenera Marcina Pasionka (Borshch, Siwiec, Kałuża, Porębski, Płaszewski, Wesołowski, Matuła, Mech, Romanov, Horobets, Sikora, Wróblewski, Ivasiuc, Dusik) oraz „młodszych” pod opieką trenera Tomasza Bernasa (Błasiak, Ciaćma, Dębowski, Jedynak, Kopycki, Kuśmierczyk, Łakomiec, Pałka, Repeta, Rożek, Rzepka, Sadyan, Spórna, Tabor, Ząbczyński).

Rozegrane spotkania zakończyły się: dla „mlodszych” zwycięstwem 3:8, a dla „starszych” niestety przegraną 5:3. Strzelcami bramek Naszej zwycięskiej drużyny byli: Rzepka 18’, 23’, 65’, Repeta 50’, 68’, 70’, Jedynak 72’ oraz Kopycki, natomiast w grupie „starszej” dwie bramki strzelił Mech i jedną bramkę Siwiec. Od samego początku do końca chłopcy walczyli z determinacją, nawet mimo uporczywego upału, który mocno dawał się we znaki. Obie drużyny pokazały swoje mocne strony oraz zweryfikowały te, nad którymi będą pracować w kolejnych latach szkolenia sportowego.

Dziękujemy za walkę i sportowe emocje.”

26 kwietnia 2024 r. to kolejny dzień, który zapisze się w pamięci. W piątkowe przedpołudnie pożegnaliśmy kolejny wspaniały rocznik młodych-dorosłych. Uroczystość miała wyjątkowy charakter, chociażby ze względu na liczny udział rodziców naszych Absolwentów.

Nie zabrakło, wzruszeń, uśmiechów, ale i refleksji na temat tego, co było, jest i będzie.

A nam nie pozostało nic innego, niż życzyć jeszcze raz sukcesów w edukacji oraz życiu prywatnym!