KLASA 2LO

Drodzy uczniowie,
Zagadnienie 1
W pierwszej kolejności bardzo proszę o przesłanie mi na maila, zadań z geografii, które robiliśmy na poprzedniej lekcji. Odpowiedź na te 22 pytania dotyczące tabeli stratygraficznej, które robiliśmy na lekcji, ale nie skończyliśmy. Na odpowiedzi do pytań czekam do wtorku 24 marca.
W kolejnych mailach przesyłać będę wam prezentacje z nowymi tematami, na koniec każdej prezentacji będą zadania z podręcznika, które trzeba wykonać i zadania z kart pracy. Bardzo proszę odsyłać mi zadania zaraz po ich wykonaniu. Prezentacje pisane są prostym językiem z prostym wyjaśnieniem zagadnienia oraz opatrzone są ilustracjami by jak najlepiej wyjaśnić wam temat.
Pozdrawiam

Zagadnienie 2 - Zadania należy wykonać do 23 marca

Zagadnienia 3 - Zadania należy wykonać do 29 marca

Zagadnienia 4 - Zadania należy wykonać do końca marca

Zagadnienia 5 - Zadanie należy wykonać do 2 kwietnia

Zagadnienie 6
Dzień dobry,
Dotarły do mnie informacje, że ilość przesyłanych do was materiałów jest bardzo duża. Niestety każda lekcja musi być zrealizowana. Minister edukacji wczoraj zapowiedział, że jeśli będziemy realizować podstawę programową to uda nam się zamknąć rok szkolny w terminie (tak by nie musieć odpracowywać tego w wakacje).
Tak więc wszystkie lekcje muszą się odbyć. Materiały na zajęcia z dni 16, 18 marca już wam wysłałam. W ramach lekcji z 23 i 25 marca prześle wam poniżej linki do filmów edukacyjnych o tematyce realizowanych teraz lekcji. W ramach zadań proszę tylko obejrzeć te filmy, które mam nadzieje, że pomogą wam lepiej zrozumieć mechanizmy w przyrodzie, o których teraz się uczymy. Żebym wiedziała czy obejrzeliście filmy bardzo proszę o wysłanie mi tylko 5 faktów, których nauczyliście się z tego filmu.
Mam nadzieję, że to chodź trochę odciąży was w tym nadchodzącym tygodniu.
Jeśli chodzi o oceny, zastrzegam, że niektóre wasze zadania podlegać będą ocenie, oczywiście jeśli nie będziecie mi ich wysyłać również będę wstawiała za to oceny niedostateczne.
W tej nowej rzeczywistości szkolnej muszę też przeprowadzać sprawdziany i robić kartkówki. Organizowane będą one w formie quizu. Wysyłać będę do was link. Po otworzeniu linku zostaniecie przekierowani na stronę z quizem, tam będziecie mieli odpowiednią ilość czasu na odpowiedź na zadanie. Na tyle długą, żebyście zdążyli się dobrze zastanowić, ale na tyle krótką, żebyście nie zdążyli wygooglować pytania.
W ciągu najbliższych kilku dni wyśle wam taki sprawdzian testowy, żebyście mogli zapoznać się z mechanizmem działania. Pierwszy sprawdzian odbędzie się na zakończenie tego działu za około 2 tygodnie, dokładną datę jeszcze wam prześle.
Na zakończenie wysyłam wam linki do 4 filmów edukacyjnych
Pozdrawiam 
Oliwia Jończyk- nauczyciel geografii

Zagadnienie 7
Moi drodzy bardzo proszę kliknąć w poniższy link, żebym mogła wam wysłać przykładowy quiz testowy.
Bardzo proszę zrobić to szybko, ponieważ link ma ważność czasową.
Pozdrawiam
Oliwia Jończyk- nauczyciel geografii

Zagadnienie 8 2LO
Dzień dobry,
Moi drodzy za tydzień w poniedziałek odbędzie się test z działu 5, do którego bardzo proszę sumiennie się przygotować. Test odbędzie się na platformie quizizz.
Osoby, które jeszcze nie zalogowały się na tej platformie, bardzo proszę jak najszybciej to zrobić, klikając w link poniżej.
Proszę pamiętać by przy logowaniu używać imienia i nazwiska, tak bym wiedziała komu wstawić ocenę.
Aby zapoznać was bliżej z tą formą sprawdzania wiedzy, przygotowałam dla was zajęcia właśnie w formie quizu(proszę się nie martwić nie jest on na ocenę).
W ramach zajęć z 30.03.2020r bardzo proszę przeczytać temat "Wielkie formy ukształtowania lądów i dna oceanicznego" i przystąpić do quizu.
Będzie on dostępny w zakładce "czynności" lub w "ostatniej aktywności". Mam nadzieje, że ta forma pracy urozmaici wam naukę. 
W razie pytań o geografie lub formy techniczne związane z quizem zapraszam do kontaktu,
Pozdrawiam, życzę miłego tygodnia

Zagadnienie 9 - 01.04.2020 r.
Dzień dobry,
W ramach dzisiejszych zajęć z dnia 1.04 bardzo proszę przede wszystkim przygotować się do sprawdzianu, który mamy w poniedziałek. W ramach powtórzenia bardzo proszę wykonać ćwiczenia z Testu sprawdzającego zamieszczonego w podręczniku na stronie 219. Wiem, że odpowiedzi na test są z tyłu książki, tak więc nie musicie przesyłać mi odpowiedzi, aczkolwiek bardzo proszę o jego uczciwe wypełnienie i sumienne przygotowanie się do testu.
Jeśli, ktoś z was ma taki temat, którego nie do końca rozumie lub jakieś pytanie, serdecznie zachęcam do kontaktu. Wiem, że taka forma nauki jest dosyć trudna, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać.
Pozdrawiam

ZAGADNIENIE 10 KLASA 2LO - 06.04.2020r. 
Moi drodzy uczniowie,
W ramach  dzisiejszych zajęć mamy sprawdzian wiadomości. Od teraz macie 48 godzin na wypełnienie sprawdzianu. Daje tyle czasu, aby każdy mógł znaleźć taki czas, w którym będzie miał swobodny dostęp do komputera lub smart fona. Quiz możecie wypełnić tylko raz, nie można powrócić do poprzednich pytań. Każde z pytań ma określony czas na jego odpowiedź, jest to uzależnione od trudności pytania. Czas dobrany jest tak byście mieli czas się zastanowić, ale żebyście nie mieli czasu zajrzeć do książki czy zeszytu. Oceny wyślę gdy cała klasa skończy quiz. Tak ja zawsze jest możliwość poprawy. Po wystawieniu ocen, ustalę termin poprawy jeśli, ktoś będzie chciał może do niej podejść.
Aby rozwiązać sprawdzian należy zalogować się na swoje konto na Quizizz.com i wpisać poniższy kod gry:
589999
Życzę powodzenia

ZAGADNIENIA 1 A i B

ZAGADNIENIA KLASA 3LO

Proszę o przesłanie opracowania na poszczególne tematy

1.Turystyka w Polsce

2.Transport i łączność w Polsce

3. Usługi w Polsce

Opracowanie w formie elektronicznej na e-maila podanego na stronie internetowej szkoły

Termin 31.03.2020


ZAGADNIENIA KLASA 1C

Referat na temat "za i przeciw globalizacji"

Arial 12, max 2 str

Bez fot, wykresów i tabel

Termin 02.04.2020