W wyniku pracy Komisji Rekrutacyjnej Szkoły Sportowej Piłki Nożnej przedstawiamy listy uczniów zakwalifikowanych do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020.

Przypominamy również, o dostarczeniu oryginalnych świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń o egzaminach do 28.06.2019 r., w którym to dniu opublikowane będą listy uczniów przyjętych do Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Sportowej Piłki Nożnej na rok szkolny 2019/2020.

Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do I klasy 3-letniego Liceum Szkoły Sportowej Piłki Nożnej

1. Buras Patryk
2. Chrapla Wojciech
3. Czajkowski Kacper
4. Czyż Kuba
5. Garb Michał
6. Gruszkowski Bartłomiej
7. Jaworska Małgorzata
8. Kaczyński Arkadiusz
9. Kardaś Wojciech
10. Kądzielski Krystian
11. Kornaś Konrad
12. Krużel Artur
13. Kuźniar Kamil
14. Kwaśniowski Piotr
15. Kwaśniowski Wojciech
16. Lipa Przemysław
17. Luty Mateusz
18. Marzec Kacper
19. Matoń Jakub
20. Mucha Kacper
21. Oleś Kamil
22. Pabis Patryk
23. Pietruszka Filip
24. Smyrak Jacek
25. Shvydkyi Danylo
26. Sobczyk Jakub
27. Sutor Jakub
28. Synowiec Grzegorz
29. Szewczyk Kacper
30. Wilant Eryk
31. Woliński Igor
32. Wiśniowski Adrian
33. Zając Patryk
34. Ziarkowski Michał

Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do I klasy 4-letniego Liceum Szkoły Sportowej Piłki Nożnej


1. Antosz Andrzej
2. Bandura Grzegorz
3. Barnowski Szymon
4. Bąkowski Adam
5. Bober Kamil
6. Bodaj Radosław
7. Bukowiec Wiktoria
8. Chrast Przemysław
9. Chrzan Piotr
10. Cieślik Piotr
11. Dębowski Krzystof
12. Dudek Eryk
13. Gajda Eryk
14. Gębala Bartosz
15. Heród Filip
16. Katarzyński Olaf
17. Kękuś Dżesika
18. Kmiecik Oskar
19. Królikowski Maciej
20. Lech Tomasz
21. Łapczyński Samuel
22. Łojek Jakub
23. Maj Dawid - kadra
24. Masłowski Jakub
25. Matuszczyk Dominik
26. Mądry Krystian
27. Mśkowiec Krystian
28. Mulewicz Sebastian
29. Myśków Sebastian
30. Nowicki Eryk
31. Palej Bartosz
32. Pawela Oskar
33. Pietras Kacper
34. Sanietrzyk Krzysztof
35. Sroka Kacper
36. Stefański Dawid
37. Stokłosa Kacper
38. Stolarczyk Szymon I.
39. Stolarczyk Szymon II.
40. Surowiecki Oskar
41. Tomasik Jakub
42. Uryga Filip
43. Wroński Kacper
44. Zięba Mikołaj

Lista w pliku pdf